top of page
Search

"Sporto Latvija – Ejam Visi!" ir noslēdzies!

Labdarības pārgājiens "Sporto Latvija – Ejam Visi!" ir noslēdzies un kopā esam saziedojuši 306.66 eur Latvijas Neredzīgo sporta savienība - LNSS ekipējuma un aprīkojuma iegādei!

Paldies SIA “Sārmi 4” interneta veikalam Tava telpa par sporta pudelēm, ko turpmāk LNSS dalībnieki varēs izmantot sporta sacensībās.


SIA "Sārmi 4" Latvijā nodarbojas ar mājsaimniecības preču mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību kopš 1999 gada . Tavatelpa.lv - ir pilna servisa internetveikals, kas piedāvā kvalitatīvas zīmolu mājsaimniecības preces. Visas piedāvātās preces ir pieejamas uz vietas, jo uzņēmums ir oficiālais pārstāvis visiem veikalā atrodamiem zīmoliem. Tas nozīmē, ka varēsiet atrast visplašāko pārstāvēto zīmolu sortimentu, kā arī augstāko apkalpošanas servisu. Pateicoties daudzo gadu laikā iekrātai pieredzei, visi zīmoli un produkcija, ir rūpīgi atlasīti un pircēju atzīti kā pieprasīti un kvalitatīvi.


Katram klientam tiek piedāvāta individuāla pieeja, profesionāla apkalpošana, precīzs un ātrs pasūtījumu izpildījums, un piegāde visā Latvijas teritorijā.

Comments


bottom of page