top of page
Search

Piedalamies Family Fest – Riga 2022

Šodien Zaķusalā notika ģimeņu festivāls Family Fest – Riga 2022. Visas dienas garumā, vecāki ar bērniem piedalījās dažādas aktivitātēs brīvā dabā. Šodien laiks mūs lutināja un tāpēc pat organizatoriem par pārsteigumu, pasākumā piedalījās vairāk nekā 3000 dalībnieku.


Pasākuma programmā ietvēra retro auto izstādi "Street drivers Latvija", sporta stafetes, bruņinieku cīņas, pirātu kvestu "Melnā pērle" ar ZQUESTS komandu, loteriju ar vērtīgām balvām, breika dejas Masterskaja priekšnesumi.lv izpildījumā, bērnu mūzikas un deju kolektīvu koncertus, tērptus milžus uz ķekatām, jautro futbolu, burvju priekšnesumus un Babylands atrakcijas.

Visas aktivitātes bija bez maksas un dienas garumā organizatori aicināja apmeklētājus piedalīties projekta Zaļā Lampa ziedojumu vākšanā, lai par saziedotajiem līdzekļiem palīdzētu ar ārstēšanu 3 gadus vecajai Jelisejai un 6. gadus vecajiem dvīņiem Mihailam un Ksenijai.

Lai palīdzētu savākt līdzekļus bērnu ārstēšanai, arī mēs piedalījāmies šajā ģimeņu festivālā. Visas dienas garumā bērni varēja pārbaudīt savas prasmes koordinācijas šķēršļu joslā. Pirmaie 300 bērni saņēma medaļas un diplomus. Aktivitāte bija tik liela, ka jau pēc 45 minūtēm visas balvas bija izdalītas un bija jāķeras pie saldumu dalīšanas. Dienas laikā mūsu šķēršļu trasi izgāja vairāk nekā 1000 bērni, sākot no zīdaiņa līdz pat 16 gadu vecumam. Bērni bija sajūsmā par interesanto maršrutu un rinda saglabājās līdz pat pasākuma beigām!

Paldies organizatoriem par lieliski noorganizēto pasākumu un sirsnīgo pasākuma mērķi!
Kommentare


bottom of page