top of page
Search

Labdarības pārgājies "EJAM-VISI!"

IR SĀKUSIES REĢISTRĀCIJA LIELĀKAJAM LABDARĪBAS PĀRGĀJIENAM AR SOCIĀLO MĒRĶI LATVIJĀ, SPORTO LATVIJA – EJAM VISI! PĀRGĀJIENS NORISINĀSIES 31. JŪLIJĀ, PLKST. 11:00 RĪGĀ, DAMBJAPURVA EZERA AKTĪVĀS ATPŪTAS LAUKUMĀ. VISI IEŅĒMUMI NO PĀRGĀJIENA DALĪBAS MAKSĀM TIKS ZIEDOTI LATVIJAS NEREDZĪGO SPORTA SAVIENĪBAS (LNSS) SPECIALIZĒTĀ APRĪKOJUMA UN EKIPĒJUMA IEGĀDEI!

Reģistrācija sāksies plkst. 10.00 un pārgājiena starts paredzēts plkst. 11:00, bet dalībnieki varēs doties trasēs līdz plkst. 12:00. Visiem dalībniekiem trase jāpabeidz līdz plkst. 16:00. Dalībnieki varēs izvēlēties veikt 5 kilometru vai 10 kilometru distanci. Cilvēkiem ar invaliditāti, bērniem līdz 7.gadu vecumam un audžuģimenēm dalība pārgājienā bez maksas. Pārējiem ziedojuma maksa 5 Eur 5 kilometru distancē un 10 Eur 10 kilometru distancē. Dalībnieki reģistrējoties var ziedot arī lielāku summu LNSS aprīkojuma un ekipējuma iegādei!Reģistrācija pieejama saitē: https://www.sportolatvija.lv/registresanas


Divās distancēs pa Šmerļa mežu, pārgājiena laikā būs jāizpilda dažādi uzdevumi, kas saistīti ar neredzīgu vai vājredzīgu cilvēku ikdienu, piemēram, kā mest šautriņas ar aizsietām acīm vai trāpīt trīs bumbiņas spaiņos. 5 kilometru distancē paredzēti trīs uzdevumi, bet 10 kilometru distancē 4 uzdevumi. Katram dalībniekam būs iedota karte, kur varēs redzēt vietas, kur jāpilda uzdevumi. Pārgājiena laikā nav laika kontrole, līdz ar to organizatori piedāvā izbaudīt gājienu un skatīt tikai pozitīvās emocijas. Pārgājienā var piedalīties visi neatkarīgi no vecuma, dzimuma, fiziskās sagatavotības un funkcionālajām iespējām. Uzvarētāju noteiks pēc izlozes principa, kurš veiksmīgi būs izgājis kādu no trasēm un izpildījis visus uzdevumus.


Galvenajā pasākuma laukumā, visas dienas garumā plānotas dažādas aktivitātes. LNSS būs sagatavojuši dažādas aktivitātes, bērniem būs pieejama piepūšamā atrakcija un vēl daudz dažādas aktivitātes.


Pasākumu atbalsta: Sportland, Sia Abi2, Voluntieris.lv, TavaTelpa.lv, AAS Balta, Zemgus poligrāfijas serviss.

Comments


bottom of page