top of page
SPORTO LATVIJA - EJAM VISI!
SPORTO LATVIJA - EJAM VISI!

sestd., 24. sept.

|

Kultūras nams "Rītausma"

SPORTO LATVIJA - EJAM VISI!

Reģistrācija ir beigusies
Skatīt citus pasākumus

Laiks un norises vieta

2022. g. 24. sept. 10:30

Kultūras nams "Rītausma", Kandavas iela 27, Rīga, LV-1083

Par pasākumu

Labdarības pārgājiens Sporto Latvija-Ejam Visi!

Pārgājiens sākuma punkts ir kultūras centrs "Rītausma", Kandavas ielā 27. Reģistrācija sāksies plkst. 9:30 un pārgājiena starts paredzēts plkst. 10:30, bet dalībnieki varēs doties trasēs līdz pat plkst. 11:30. Visiem dalībniekiem trase jāpabeidz līdz plkst.14:00. Pārgājiena starts un finišs ir paredzēts vienā un tajā pašā vietā.

Visi ieņēmumi no dalības maksām tiks ziedoti Latvijas Nedzirdīgo savienībai sporta aprīkojuma un ekipējuma iegādei.

Trases garums - 5km.

Dalības maksas 5 EUR.

Pārgājiena laikā būs jāizpilda dažādi uzdevumi, kas saistīti ar nedzirdīgo vai vājdzirdīgo cilvēku ikdienu, piemēram, k jāparāda savs vārds zīmju valodā. Trasē paredzēti 3 uzdevumi. Katram dalībniekam būs iedota karte, kur būs atzīmētas vietas, kurās būs jāpilda uzdevumi.

Pārgājienam nav laika kontrole, līdz ar to organizatori piedāvā izbaudīt gājienu un skatīt tikai pozitīvās emocijas. Pārgājienā var piedalīties visi neatkarīgi no vecuma, dzimuma, fiziskās sagatavotības un funkcionālajām iespējām.  Uzvarētāju noteiks pēc izlozes principa, kurš veiksmīgi būs izgājis kādu no trasēm un izpildījis uzdevumus.

Galvenajā pasākuma laukumā, visas dienas garumā plānotas dažādas aktivitātes. Latvijas Nedzirdīgo biedrība būs sagatavojuši dažādas aktivitātes, bērniem būs pieejama piepūšamā atrakcija un vēl daudz dažādas aktivitātes.

Pasākumu atbalsta:

Sportland, Sia Abi2, Voluntieris.lv, TavaTelpa.lv, AAS Balta, Zemgus poligrāfijas serviss

Share This Event

bottom of page