top of page
SPORTO LATVIJA - EJAM VISI!
SPORTO LATVIJA - EJAM VISI!

svētd., 31. jūl.

|

Dambjapurva ezera atpūtas laukums

SPORTO LATVIJA - EJAM VISI!

Reģistrācija ir beigusies
Skatīt citus pasākumus

Laiks un norises vieta

2022. g. 31. jūl. 11:00

Dambjapurva ezera atpūtas laukums, Palsas iela 32, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1079, Latvia

Par pasākumu

Labdarības pārgājiens Sporto Latvija-Ejam Visi!

Pārgājiens norisināsies Dambjapurva ezera aktīvās atpūtas laukumā, Palsas ielā 39. Reģistrācija sāksies plkst. 10.00 un pārgājiena starts paredzēts plkst. 11:00, bet dalībnieki varēs doties trasēs līdz pat plkst. 12:00. Visiem dalībniekiem trase jāpabeidz līdz plkst.16:00. Pārgājiena starts un finišs ir paredzēts vienā un tajā pašā vietā.

Visi ieņēmumi no dalības maksām tiks ziedoti Latvijas Neredzīgo sporta savienības (LNSS) aprīkojuma un ekipējuma iegādei.

Trases garumi:

  • 5.1 km
  • 9.8 km

Dalības maksas 5 EUR (5km) un 10 EUR (10km)

Divās distancēs pa Šmerļa mežu, pārgājiena laikā būs jāizpilda dažādi uzdevumi, kas saistīti ar neredzīgu vai vājredzīgu cilvēku ikdienu, piemēram, kā šautriņu mešana ar aizsietām acīm vai bumbiņu mešana spaiņos.

5 kilometru distancē paredzēti trīs uzdevumi, bet 10 kilometru distancē 4 uzdevumi. Katram dalībniekam būs iedota karte, kur būs atzīmētas vietas, kurās būs jāpilda uzdevumi.

Pārgājienam nav laika kontrole, līdz ar to organizatori piedāvā izbaudīt gājienu un skatīt tikai pozitīvās emocijas. Pārgājienā var piedalīties visi neatkarīgi no vecuma, dzimuma, fiziskās sagatavotības un funkcionālajām iespējām.  Uzvarētāju noteiks pēc izlozes principa, kurš veiksmīgi būs izgājis kādu no trasēm un izpildījis uzdevumus.

Galvenajā pasākuma laukumā, visas dienas garumā plānotas dažādas aktivitātes. LNSS būs sagatavojuši dažādas aktivitātes, bērniem būs pieejama piepūšamā atrakcija un vēl daudz dažādas aktivitātes.

Pasākumu atbalsta:

Sportland, Sia Abi2, Voluntieris.lv, TavaTelpa.lv, AAS Balta, Zemgus poligrāfijas serviss

Share This Event

bottom of page