top of page
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

PIESAKIES PĀRGĀJIENAM
SPORTO LATVIJA - EJAM VISI!

Jaunumi

Nākamie pasākumi

Par mums

IMG_0985.jpg

Renārs Šķesters-Kambals

Kustības līderis

"Ikdienā vadot futbola klubu un strādājot par treneri, ar patiesu prieku vēroju kā mani audzēkņi un vecāki ar azartu iesaistās treniņu procesā. Latvijā tiešām ir daudz un dažādas iespējas, lai nodarbotos ar sporta aktivitātēm. Mans mērķis ir parādīt šīs iespējas, lai katrs varētu izvēlēties sev piemērotāko."

IMG_1133.jpg

Reinis Uzulnieks

Kustības līderis

"Esmu visu mūžu bijis saistīts ar sportu. Tagad sekoju līdz arī kā mani bērni nodarbojas ar sportiskām aktivitātēm. Pieliekot klāt zināšanas, ko ieguvu strādājot Labklājības ministrijā, zinu, ka ikvienam ir jādod iespēja neatkarīgi no vecuma, dzimuma, fiziskās sagatavotības un funkcionālajām iespējām nodarboties ar veselīgu dzīves veidu."

Jaunākie video

Jaunākie video

Par organizāciju

Biedrības mērķis un misija ir veicināt, atbalstīt un  popularizēt veselīgu un aktīvu dzīves veidu. Vēlamies parādīt sabiedrībai, ka ir ļoti daudz un dažādas iespējas nodarboties ar veselīgu dzīves veidu neatkarīgi no vecuma, dzimuma, fiziskās sagatavotības un funkcionālajām iespējām.

 
Mēs veidojam stāstus un sižetus par organizācijām, piedalāmies viņu treniņos, lai labāk izprastu sporta veidu dažādību un specifiku. Intervējot mūsu sižeta varoņus, iepazīstam sporta veidu, vēsturi un iespējas ikvienam ar to nodarboties.


Mēs veidojam platformu, kur ikviens var iepazīties ar iespējām nodarboties ar veselīgu dzīves veidu. Latvijā ir ļoti daudz un dažādas sporta organizācijas, sporta klubi, dažādi sporta entuziasti, bet ne vienmēr tām ir iespēja par sevi pastāstīt.

untitled-15.jpg

Galerijas